logo

Test strava a pohyb - Genoskop Línia

Túžite chudnúť zdravo a prirodzene v súlade s Vaším metabolizmom? Dokážete chudnúť rýchlo a udržať si svoju hmotnosť, alebo ľahko priberáte na váhe? Uprednostňujete rastlinné, alebo živočíšne tuky? Potrebuje Váš organizmus vyššie dávky sacharidov? Uprednostňujete vo svojom jedálničku zeleninu a ovocie, alebo radšej sladkosti a čokoládu? Vyhovujú Vám viac vytrvalostné, alebo rýchlostné športy? Ako znášate fyzickú záťaž? Ste nositeľom génu pre sklon k závislostiam? Odpovede na tieto otázky Vám poskytne osobná genetická analýza – Genoskop LÍNIA.

Genoskop Línia

Genoskop LÍNIA - osobná genetická analýza zameraná na stravu a životný štýl.

Ak máte záujem o odhalenie Vašich genetických dispozícií súvisiacich so schopnosťou udržať si, alebo redukovať váhu môžete využiť Genetický test Genoskop Línia.

Test Genoskop LÍNIA sa zameriava na analýzu nasledujúcich dispozícií

 • ukladanie a odburávanie tukov,
 • schopnosť redukovať  hmotnosť,
 • zvýšená potreba sacharidov,
 • zvýšená chuť na sladké,
 • citlivosť k horkej chuti,
 • fyzická zdatnosť, schopnosť
 • zvládať vytrvalostné vs. rýchlostné športy
 • zvýšené riziko závislostí


Výsledok testu sa vypracováva pre každého individuálne a to na základe Vami zadaných vstupných dispozícií a následnej genetickej analýzy.  Obsahuje výsledky testov vrátane vzorového jedálnička a doporučení pre úspešnú redukciu hmotnosti a zdravý životný štýl.

Genoskop LÍNIA výsledkový protokol

Zelená časť - genetické výsledky (9 strán)
opis testované vlohy a génu ktorý s ňou súvisí
zistený genetický výsledok
interpretácia výsledku a odporúčaní
celkové súhrnné odporúčania
Súčasťou výsledku Genoskop LÍNIA a Genoskop LÍNIA Basic

Červená časť - podrobný opis výsledkov a odporúčaní (6 strán) Genoskop LÍNIA

vstupné údaje a posúdenie hmotnosti
podrobné odporúčania pre stravovací režim
podrobné odporúčania pre športový režim
Súčasťou výsledku Genoskop LÍNIA
 

Hnedá časť - všeobecné informácie (10 strán) Genoskop LÍNIA

informácie o výžive
informácie o strave v priebehu dňa
informácie o pohybe
vzorový jedálny lístok
ďalšie užitočné informácie
Súčasťou výsledku Genoskop LÍNIA

Po zaslaní objednávky a zaplatení ceny testu Vám bude zaslaná odberová súprava, ktorej súčasťou sú presné inštrukcie týkajúce sa odberu.  Odobratý genetický materiál zasielate priamo do laboratória Genomac výzkumný ústav, s.r.o. K odobratému genetickému materiálu je potrebné priložiť podpísaný informovaný súhlas bez ktorého nie je možná realizácia genetickej analýzy.

Odberovú súpravu si môžete vyzdvihnúť aj osobne v priestoroch firmy Genovital s.r.o., s odberom Vám radi poradíme. Výsledkový protokol je vypracovaný v češtine.

 

Genoskop LÍNIA Basic - výsledkový protokol

Jedná sa o variant testu Genoskop Línia. Poskytuje genetickú analýzu deviatich vybraných dispozícií:

 • ukladanie a odburávanie tukov,
 • schopnosť redukovať hmotnosť,
 • zvýšená potreba sacharidov,
 • zvýšená chuť na sladké,
 • citlivosť k horkej chuti,
 • fyzická zdatnosť,
 • schopnosť zvládať vytrvalostné vs. rýchlostné športy
 •  zvýšené riziko závislostí.

Neobsahuje zhodnotenie Vašich parametrov týkajúcich sa hmotnosti a množstva tuku a tiež jeho súčasťou nie sú nutričné doporučenia a vzorový jedálniček.

Po zaslaní objednávky a zaplatení ceny testu Vám bude zaslaná odberová súprava, ktorej súčasťou sú presné inštrukcie týkajúce sa odberu. Odobratý genetický materiál zasielate priamo do laboratória Genomac výzkumný ústav, s.r.o. K odobratému genetickému materiálu je potrebné priložiť podpísaný informovaný súhlas bez ktorého nie je možná realizácia genetickej analýzy.

Odberovú súpravu si môžete vyzdvihnúť aj osobne v priestoroch firmy Genovital s.r.o., s odberom Vám radi poradíme. Výsledkový protokol je vypracovaný v češtine. 

 

OBJEDNAŤ TEST

 

Genetická analýza je realizovaná v spolupráci s akreditovaným laboratóriom Genomac výzkumný ústav, s.r.o. so sídlom v Prahe. Laboratórium poskytuje genetické testovanie so štatútom Neštátne zdravotnícke zariadenie a ZNALECKÝ ÚSTAV v odbore GENETIKA. 

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.